لوسی جافی مصاحبه آزاد گفتاری را به دست آورد

لوسی جافی در حال تحقیق درباره یک پرونده پیچیده دادگاه ایالات متحده بود که مربوط به حق دانشجویان برای آزادی بیان بود.

دانش آموز دبیرستان کالیفرنیا که مشتاق تهیه یک مقاله اصلی و آینده نگر بود ، شهامت خود را فجیع کرد و برای مصاحبه با فلوید آبرامز ، معروف ترین وکیل اصلاحیه اول در ایالات متحده تماس گرفت.

تلاش مثال زدنی وی در نوشتن مقاله “آیا مدرسه ای می تواند دانش آموز را به دلیل گفتار آنلاین در خارج از دانشگاه مجازات کند؟” موفق به کسب جایزه جفی ، دانش آموز مدرسه روز کشور La Jolla شده ، جایزه Decoder in the Spotlight شده اند.

News Decoder در کار خود با مدارس شریک ، دانش آموزان را به جمع آوری مطالب اصلی ، به ویژه از طریق مصاحبه ، به منظور تولید مقالات چندرسانه ای متمایز که زمینه جدیدی دارند ، ترغیب می کند.

لوسی جافی با یک محقق آزاد گفتار مصاحبه کرد.

کار با رمزگشای خبری خبرنگار بتی وونگ ، جافی همین کار را کرد.

در گفتگوی تلفنی خود ، آبرامز ، که هم در مورد پرونده های پنتاگون و هم در مورد Citizens United در دادگاه عالی ایالات متحده استدلال می کرد ، به جافی نظرات خود را در مورد پرونده برجسته آزادی بیان در مورد آیا مدارس می توانند دانش آموزان را به دلیل پست های خارج از دانشگاه در شبکه های اجتماعی مجازات کنند.

مشاوره بین روزنامه نگاران و دانشجویان باتجربه یکی از راه های کمک به رمزگشای اخبار است که به جوانان در سراسر جهان کمک می کند مسائل پیچیده جهانی را بهتر درک کنند.

خرید استخر بادی ،توپ و سرسره بادی آبی قیمت عالی
مطالب دیدنی جذاب

همانطور که مشخص شد ، وونگ سالها قبل در طول فعالیت ممتاز خود به عنوان روزنامه نگار در وال استریت ژورنال و رویترز با آبرامز مصاحبه کرده بود ، و وی از جافی خواست تا با وکیل مدافع برجسته اول تماس بگیرد.

Eجافی رئیس دفتر مدرسه خود ، جفی در سال دوم تا آخر دبیرستان است و منبیشترین مشارکت مدنی و دولت نیست. وی یکی از سفیران دانش آموز رمزگشای اخبار است که فعالیت های غیرانتفاعی را در 19 مدرسه همکار آن در 14 کشور تبلیغ می کند.

مرز خوب بین دانشجو بودن و شهروند بودن.

ما از جافی در مورد داستان و ارتباط او با News Decoder س askedال کردیم.

س: به نظر شما چرا این موضوع مهمی است؟

جافی: از آنجا که عملکرد اینترنت بیشتر و بیشتر شبیه به یک مجامع عمومی و رسانه های اجتماعی برای نوجوانان است ، من فکر می کنم درک اینکه مرزهای بین هویت شما به عنوان یک شهروند و هویت شما به عنوان یک دانش آموز وجود دارد ، مهم است. این به موضوعات گسترده تری از (1) نحوه رفتار دانش آموزان با بزرگسالان استاندارد و (2) اینکه آیا اطلاعات خاصی نیاز به سانسور دارند مربوط می شود.

س: چگونه News Decoder شما را به وکیل قانون اساسی و کارشناس اصلاحیه اول فلوید آبرامز متصل کرد؟

جافی: به جای نوشتن فرض من درباره اهمیت BL در برابر ماهانوی در این صورت ، News Decoder پیشنهاد کرد که من با یک متخصص صحبت کنم که می تواند دیدگاه قطعی تری در مورد وضعیت ارائه دهد. خبرنگاري كه من با او كار مي كردم ، بتي وونگ ، سالها پيش با آبرامز مصاحبه كرده بود و به من پيشنهاد كرد كه با او معروف باشم ، زيرا وي در زمينه اصلاحيه اول مشهور است. من به او ایمیل زدم و آنقدر خوش شانس بودم که چند روز بعد با او مصاحبه تلفنی کردم.

س: News Decoder در درک شما از موضوع / وضعیت چگونه مفید بود؟

جافی: رمزگشای خبری مرا تشویق کرد تا دیدگاه های مختلفی راجع به موضوع ، مانند مصاحبه و درخواست اطلاعات از چندین منبع قبل از نتیجه گیری ، را ببینم. آنها از من خواستند كه كمتر به سوابق تاريخي توجه كنم و داستاني بنويسم كه فقط من بتوانم با اطلاعاتي كه جمع آوري مي كنم بنويسم ، و در نتيجه يك مقاله آينده نگر و خبرسازتر داشته باشم.

“رمزگشای خبری به من کمک کرد تا مخاطبان جهانی را مخاطب قرار دهم.”

س: News Decoder چگونه به شما کمک کرد این موضوع را به مخاطبان جهانی متصل کنید؟

جافی: در طول فرآیند نوشتن من ، رمزگشای خبری به من یادآوری کرد که متن تاریخی قابل دسترسی در مورد سیاست های ایالات متحده پیرامون آزادی بیان را برای مخاطبان جهانی وارد کنم. مهم است که به یاد داشته باشید که اصلاحیه اول و مراحل دادگاه عالی ممکن است برای شخصی خارج از ایالات متحده کاملاً بیگانه باشد

س: به نظر شما بیشترین مسئله جهانی در حال حاضر چیست؟

جافی: فکر می کنم مهمترین مسئله جهانی در حال حاضر حقوق مدنی است. نژادپرستی مداوم و عدم تحمل عمومی گروههای به حاشیه رانده شده بدون هیچ روش درمانی ملموس و م effectiveثری ادامه دارد. اطمینان از اینکه همه ، صرف نظر از هویت ، از فرصتهای یکسانی برخوردار می شوند ، آزادی و امتیاز در سراسر جهان از اهمیت فوق العاده برخوردار است.

س: فکر می کنید مردم باید درباره News Decoder چه بدانند؟

جافی: News Decoder یک منبع و بستر خبری آموزنده و قابل اعتماد برای جوانان است تا خود را درگیر چندرسانه ای کنند. من فکر می کنم این بی نظیر است زیرا هر آنچه در سایت آنها است توسط دانشجویان سراسر جهان تولید و اجرا می شود و داستان های غیر سنتی را برجسته می کند. با خواندن مقالات News Decoder یا نوشتن مقاله خود ، حتماً چیز جدیدی یاد خواهید گرفت یا موضوعی را متفاوت از قبل مشاهده خواهید کرد.