COVID-19 من را از ترس پر کرد – تا اینکه به خانه خود به چین رفتم

بنابراین این جایی است که من می خواهم 14 روز قرنطینه را سپری کنم. یک تخت ، میز تحریر ، چهارپایه و سرویس بهداشتی. نه خیلی بد. حداقل من در خانه هستم ، چیزی برای شکایت وجود ندارد.

چمدانم را گذاشته و وسایلم و هر گوشه اتاق را با استفاده از الکل و اسپری ضد عفونی کننده ضد عفونی می کنم. دوش سریع با شامپویی که به آستان من تحویل داده شده است.

اولین روزم در قرنطینه.

COVID-19 مرا پر از ترس کرد. سپس به خانه برگشتم و به چین بازگشتم.

خوابیده روی تخت ، فکر می کنم برگشت. وقتی مدرسه را برای تعطیلات بهاری ترک کردم ، انتظار نداشتم که سفر من تقریباً سه ماه طول بکشد. اولین ایستگاه ، کارولینای شمالی. من رفتم تا پیش وانگ ، یکی از شاگردان پدرم بمانم. هیچ کس انتظار نداشت که شیوع همه گیر به سرعت در ایالات متحده گسترش یابد.

در پایان تعطیلات بهاری ، من نه می توانستم به مدرسه ام در کانکتیکت برگردم و نه می توانم به چین بروم. بنابراین من در یک اتاق خواب کوچک در کارولینای شمالی گیر کرده بودم. من نمی دانستم چه مشکلی برایم پیش آمده است ، اما بیشتر اوقات می ترسیدم و راهی برای رفع ترس پیدا نمی کردم. ترس به عصبانیتی تبدیل شد که سرانجام به همه جا تابیده شد.

سرانجام ، والدینم موفق شدند برای من بلیط برگشت به چین رزرو کنند.

در تاریخ 27 مارس ، در فرودگاه کندی در نیویورک فرود آمدم. من بارها به JFK رفته بودم ، اما این خالی ترین چیزی بود که تاکنون دیده بودم.

در پرواز به چین ، همه همسفران من از عینک ، ماسک ، دستکش و لباس محافظ استفاده می کردند. سیزده ساعت بعد ، به تیانجین رسیدیم. تقریباً نیمه شب بود. بیرون آن یخ زده بود. ما را برای آزمایش COVID-19 به یک ساختمان نزدیک فرستادیم. سپس اتوبوس ها آمدند تا ما را به هتل هایمان ببرند.