15 مدل از بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی برای انواع پوست

سفت کننده پوست 78% ما کرم ماتریکس فابریگاس رو به افراد بالای 35 سال که میخوان از پیری و افتادگی پوستشون جلوگیری کنن و پوستی جوان و یکدست داشته باشن توصیه می کنیم. استفاده از کرم ماتریکس فابریگاس چه مزایایی داره؟ قیمت کرم دست و صورت با توجه به نوع کاربری و شرکت تولید کننده آن متفاوت است. این کرم، در فرمول خود از ترکیبات قوی ضد چروک و تقویتکنندۀ پوست بهره میبرد و با داشتن روغن بادام، اوره و گلیسیرین در کنار ویتامین E نهتنها پوست شما را از شر چروکهای مزاحم خلاص میکند که با آبرسانی و تغذیه پوست شما آن را شفاف و جوان میسازد.

کرم ضد چروک رویتالیفت loreal حاوی هیالورونیک اسید است که دارای خاصیت پر کنندگی و سفت کنندگی پوست بوده و سبب نرمی و استحکام پوست میشود. مقدار کافی از کرم روی پوست صورت و گردن قرار داده، با حرکات رو به بالا ماساژ داده تا جذب شود. ماساژ دهید تا کاملاً جذب پوست گردد و دقت کنید که مراقبت از پوست گردن را نیز فراموش نکنید.

نکته خوب در مورد ژل آلوئه ورا این است که هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از آن استفاده کند، مانند افراد دارای پوست چرب، پوست خشک، پوست حساس و یا پوست طبیعی.طریقه مصرف: ابتدا صورت خود را شسته سپس کاملا خشک کنید. نوع اول چروکهای ناشی از انقباض ماهیچههای زیر پوست مانند چروک اطراف لبها و چروکهای روی پیشانی. که Biomyox (شبه بوتاکس) موجود در آن از آب تره ( شاهی آبی ) به دست آمده و با غنی بودن از نمک های معدنی به ریلکس سازی ماهیچه های صورت کمک کرده و به رفع چین و چروکهای پوستی است.

30 دقیقه این ماسک را روی صورت بگذارید و سپس با آب سرد بشویید. کپسول ویتامین E را باز کنید و پودر آن را با گلیسیرین ترکیب کنید، به خوبی هم بزنید و بعد روی صورت و گردنتان اعمال کنید و بعد از 30 دقیقه شستشو دهید.این درمان را هر روز تکرار کنید. بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ژل لیفتینگ سودا به پوست شما جذب خواهد شد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم ضد چروک تالگو.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>