COVID-19 چگونه بر فعالیت های جوانی جوانان تأثیر می گذارد؟

ویروس کرونا ویروس کرونا بسیاری از جوانان در سراسر جهان را مجبور به ماندن در خانه کرده است. بنابراین چگونه COVID-19 بر تلاش فعالان جوان برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی تأثیر دارد؟

این سوالی است که دو دانش آموز در مدرسه Thacher در کالیفرنیا – Skye Neulight و Saga Leslie – در این قسمت از پادکست News Decoder بررسی می کنند ، بچه ها خوب هستند.

نولایت و لسلی ، در سال آخر دبیرستان ، با دو فعال آب و هوا مصاحبه کردند – کلر دوناهو ، همچنین آخرین سال تحصیل در مدرسه سکویا در پاسادنا و سوفی آرس ، فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیا و رئیس ارتباطات شورش نابودی اوجائی.

آرس اذعان می کند که همه گیری ، با محدود کردن حرکات مردم ، ارتباط فعالان با مبارزه با تغییرات آب و هوایی را با یکدیگر دشوارتر کرده است.

آرس می گوید: “من فکر می کنم که تأثیر عاطفی بسیار بالایی دارد.” وی ادامه داد: “برای مردم بسیار سخت بوده است که به همان اندازه مرتبط باشند. من متوجه شده ام که مردم آنقدر پاسخگوی وقایع مجازی نیستند. “

فعالیت های اقلیمی جوانان به اینترنت منتقل شده است.

فعالان مجبور شده اند برای اعتصابات و تجمعات مجازی به صورت آنلاین حرکت کنند. آرس می گوید: “چالش جدیدی وجود دارد که اطمینان حاصل کنید رویدادهای مجازی فقط چیزی برای نمایش نیستند و در واقع آنها در مبارزه با تغییرات آب و هوایی سهم بسزایی دارند.”

Arce و Donahue می گویند منابع آموزشی آنلاین به پرورش جنبش تغییر اقلیم کمک کرده است و فعالان در حال یافتن راه های ابتکاری برای اعتراض و تعامل با جوامع هستند.

دوناهو ، هماهنگ کننده مرکز Sunrise LA Youth ، جنبشی از جوانان زیر 35 سال که مشغول لابی هستند سیاست گذاران ، به تلاش برای “تصرف مجازی” دفتر سناتور کالیفرنیا دایان فاینشتاین توسط فعالانی که دفتر قانونگذار دموکرات را با ایمیل و تماس تلفنی بمباران کردند ، اشاره می کند.

هدف این بود که برای حمایت از Green New Deal ، بسته پیشنهادی قانون ایالات متحده که هدف آن رسیدگی به تغییرات آب و هوا و نابرابری اقتصادی است ، به فینشتین فشار آورد.

دوناهو با توضیح اینکه سان ریز طرفداری از نافرمانی اجتماعی است ، می گوید: “ما دیگر آماده نیستیم که فقط طبق قوانین عمل کنیم.” “ما قصد داریم اخلال ایجاد کنیم ، و این ایده تسخیر دفتر بود. ما باید طبق معمول تجارت را مختل کنیم و واقعاً داستان را تغییر دهیم زیرا آنها گوش نمی دهند. “

آیا فعالان بعد از COVID-19 متعهدتر خواهند شد؟

دوناهو امیدوار است که وقتی بیماری همه گیر کمرنگ شده و زندگی به حالت عادی برگردد ، فعالان انرژی جدیدی را برای شرکت در آن شرکت داده و از فرصت جمع شدن شخصاً قدردانی خواهند کرد.

دوناهو می گوید: “آنچه که من امیدوارم این است که وقتی کم و بیش اوضاع به حالت عادی برگردد ، افراد قادر به فعالیت بدنی خواهند بود ، شاید حتی در یک سطح حتی عمیق تر از قبل.” “شاید آنها حتی بیشتر از آن قدردانی کنند و تعداد آنها بیشتر شود زیرا آنها از حضور در آنجا بسیار هیجان زده هستند.”

مدرسه تاچر یکی از 19 مدرسه همکار اخبار رمزگشای خبری در 14 کشور است. برای کارهای بیشتر دانشجویان Thacher در News Decoder ، اینجا را کلیک کنید.

بچه ها خوب هستند با شریک اخبار Decoder Podium.me تولید می شود. چارلی دافیلد این قسمت را ویرایش کرد.