تیرآهن کرمانشاه

قیمت  تیرآهن کرمانشاه

تیرآهن از  اساسی ترین لوازم ضروری و از  پروفیل های  ساختمانی می باشند که در سازه ها ی ساختمانی به عنوان ستون ، نعل ، خرپا ،  در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری به کار می روند . تیرآهن ها با استاندارد های مختلفی ساخته می شوند . قیمت تیرآهن های کرمانشاه به دلیل نوسانات ارز و دلار در بازار آهن متفاوت است . در صورتی که قصد خرید تیرآهن دارید باید قیمت روز تیرآهن را در مرکز خرید تیرآهن در کرمانشاه  پرس و جو نمایید . قیمت تیرآهن کرمانشاه به گونه ای است که اگر از کارخانه آن را خریداری کرده اید به صورت کیلویی باید خریداری شود و اگر از بنگاه های معاملاتی تیرآهن خریداری کنید قیمت را به صورت شاخه ای با شما حساب میکنند . هر شاخه تیرآهن ۱۴ کرمانشاه زولی  به اندازه ۱۲ متر دارد.

 در بازار کرمانشاه تیرآهن ۱۴ را با نامهای تیرآهن ۱۴ فولاد غرب یا تیرآهن ۱۴ جهان فولاد یا تیرآهن ۱۴ فولادی کرمانشاه هم می ‌توانید پیدا کنید. اگر به دنبال قیمت روز تیرآهن کرمانشاه هستید، می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

بررسی تیرآهن کرمانشاه

 تیرآهن  های کرمانشاه از محصولات معروف هستند . مجتمع جهان فولاد غرب در کرمانشاه از معتبرترین کارخانه های تولید صنایع فولادی کشور از جمله تیرآهن به حساب می آید . این کارخانه دارای استاندارد ملی ایران است زیرا در مدت زمان کوتاهی تیرآهن را تولید کرده . پروانه بهره‌برداری را در سال ۸۷ گرفته است .در کارخانجات تولید تیرآهن در کرمانشاه تیرآهن نبشی و ناودانی هم تولید می شود . فرم تیرآهن کرمانشاه به دو صورت ال و یا ان پی است تیرآهن معمولی به ارتفاع ۸۰ تا ۶۰۰ میلی متر ساخته می شود ، که برای سقف ها و پل های لانه زنبوری مورد استفاده قرار می گیرد . تیرآهن های کرمانشاه امروزه از محصولات پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی هستند زیرا کارخانجات فولاد غرب از آماده ترین سیستم های نورد گرم با تکنولوژی پیشرفته جهان برای تولید محصولات فولادی خود استفاده کرده است .

کاربرد تیرآهن کرمانشاه

تیرآهن های کرمانشاه در سازهای مختلف و با تنوع زیادی ساخته می شود یکی از نقاط قوت کارخانه کرمانشاه این است که تیرآهن ۱۴ را تولید کرده که از اساسی ترین و پرکاربردترین تیرآهن ها برای ساختمان سازی به شمار می رود . تیرآهن ۱۴ در سه وزن سبک که ۱۲۰ کیلو است و متوسط که ۱۳۰ کیلو است و سنگین که ۱۴۰ کیلو است  تولید می شود . در حال حاضر کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه تیرآهن های ۱۴ را در وزن ۱۳۰ کیلو تولید  می‌کند و در بازار در اختیار مشتریان قرار می‌دهد .

 تیرآهن کرمانشاه در مقایسه با تیرآهن اصفهان ۲۵ کیلوگرم سبک تر است . تفاوتهایی که بین این دو تیرآهن وجود دارد به دلیل تفاوت در ضخامت بال ، تفاوت در ارتفاع و ضخامت جان تیرآهن های تولیدی در اصفهان و کرمانشاه است . این تفاوت ها بسیار کم بوده و در حدود ۱ ۱ تا ۲ میلیمتر است . در بازار تیرآهن به تیرآهن ۱۴ کرمانشاه تیرآهن سبک می گویند . نمی توان گفت تیرآهن ۱۴ کرمانشاه به دلیل سبک بودن وزن و ارزان تر بودن  قیمت کیفیت پایین دارد . این تیرآهن  مانند دیگر تیرآهن ها با کیفیت و مقاوم است و به همین دلیل است که در بین مصرف کنندگان طرفداران زیادی دارد