ارز دیجیتال رایگان سولانیوم

در استخرهای سولانیوم حشم بان ، هرکسی که کیف پول سولانا دارد می تواند یک استخر برای توزیع توکن SPL ایجاد کند و یک رابط کاربری آسان برای استفاده ارائه شده ، کاربران می توانند تنها با چند کلیک استخر خود را تنظیم کنند. چون کیف پول فانتوم را می توان به صورت مستقیم به حساب FTX متصل کرد. از قسمت “Manage Token List” نیز می توان انتخاب کرد که کدام توکن ها نمایش داده شود. قسمتی از آن با رای گیری های درون زنجیرهای توسط برنامه ای متمرکز انجام می شود. شرکت کنندگان والت هایشان را در این برنامه ثبت می کنند و در رای گیری ها مشارکت می کنند. توکن بومی شبکه : xSLIM این توکن کاربر را برای توزیع هزینه ، حق رای و دسترسی اختصاصی یا اولیه به استخر واجد شرایط می کند.

قیمت ارز دیجیتال سولانیوم

توکن بومی سولانا، SOL است که برای استیک کردن و پرداخت کارمزد تراکنش ها در سولانا استفاده می شود. این بلاکچین با کارمزد اندک و سرعت بالا توجه سرمایه گذاران را به پروتکل های مالی غیر متمرکز (دیفای ) جلب نموده است . توجه داشته باشید که با انجام این فرایند، مقداری از توکن های شما دریافت می شود. پس در جای امنی از آن نگهداری کنید تا شخص دیگری به آن دسترسی نداشته باشد. پس از بستن این پاپ آپ صبر کنید تا مانده حساب نمایش داده شود. اگر توکن مورد نظر شما در لیست وجود نداشت، باید آدرس ساخت توکن را از طریق بیچ اکسپلورر (Beach Explorer) سولانا به صورت دستی وارد کنید. پس از ورود باید میزان توکن هایی که می خواهید از حساب FTX به فانتوم منتقل کنید را به صورت دستی وارد کنید.

توکن سولانیوم به لطف استفاده از الگوریتم اجماع اثبات سهام PoS که از الگوریتم های اجماع است، امکان استیکینگ را به طرفداران خود داده است. سولانا این قابلیت را مدیون مکانیزم اثبات سهام خود، یعنی اثبات تاریخچه (PoH) است. این استخرها کاربران هر کیف پول سولانا را قادر میسازد تا استخرهای نقدینگی خود را بسازند و توکن هی SPL را توزیع کنند. این میزان چیزی بین 50 تا 65 هزار تراکنش بر ثانیه است. بعلاوه ، تا دو روز دیگر یک مجموعه هنری مبتنی بر هوش مصنوعی در بلاکچین سولانا راه اندازی خواهد شد . اما تا 16 سپتامبر به پایان رسید . در پایان روی “Finish” کلیک کنید تا فرایند به اتمام برسد.

پلت فرم غیرمتمرکز Solanium مبتنی بر بلاکچین سولانا یک فروش عمومی برای برندگان خوش شانس قرعه کشی ترتیب داده است تا در پایان این رویداد مقدار نامعلومی از توکن کسب کند. طبق معمول، سرمایه گذاران اولیه سولانا بیشترین سود را کسب می کنند. مزیت شرکت در رویدادهای راهاندازی توکن این است که شرکتکنندگان ممکن است سود قابل توجهی کسب کنند. لانچ پدها نیز خواهان جلب اعتماد و کسب اعتبار برای خود هستند، به همین دلیل پروژههای معتبر و بدیع را انتخاب میکنند تا به فرآیند جمعآوری سرمایه غیرمتمرکز توسط عموم کمک شود و نرخ سود بر سرمایه (ROI) بالایی عاید سرمایه گذاران شود.

پس از پیدا کردن این افزونه در وب استور کروم، اول روی گزینه “Add to Chrome” و بعد روی “Add an Extension” در پاپ آپ کلیک کنید تا یک صفحه به صورت خودکار باز شود. بهترین گزینه برای انتخاب، کیف پول فانتوم (Phantom) است. این پلتفرم با مدیریت کیف پول درون خط هر کیف پول متصل را میتواند اضافه کند. همچنین در مورد سهامداری Solanium، استخرهای نقدینگی، مدیریت پلتفرم و سرویس راهاندازی crypto Solanium صحبت خواهیم کرد. این بدین معنی است که کاربران برای مشاهده موجودی توکن خود یا مدیریت حسابهای خود مجبور به ترک این پورتال نیستند. در ازای استیک کردن، کاربران توکن حاکمیتی (XSLIM) دریافت میکنند. چون با به اشتراک گذاری و برندینگ این پروژهها برای کاربران مشتاق و سرمایهگذاران پتانسل شناس، همه از این کار نفع خواهند برد.

قیمت ارز سولانیومصدها هزار کاربر در حال مهاجرت به سمت پلتفرم های NFT و پروتکل های دیفای سولانا بوده و بسیاری از آنها در جستجوی بهترین اپلیکیشن های غیر متمرکز، با ارزش کل قفل شده و حجم ترید زیاد هستند. بسیاری از پروژه های دیگر مانند Solanium ، Boca Chica و Solstarter قرار است طی چند روز آینده در پایگاه های سولانا راه اندازی شوند. این شرکت توانست طی چندین مرحله فروش توکن SOL در سال های 2019 و 2020، بیش از 25 میلیون دلار سرمایه جذب کند. درحالیکه ارزش رمزارز سولانا طی یک ماه گذشته 122 درصد رشد داشته ، روند صعودی کندتر شده است .

شاید به این دلیل باشد که سولانا هنوز در حالت بتا است.همه اینها با رمزارز پروتکل ، GRAPE پشتیبانی می شوند. در هفته گذشته ،حجم سرمایه گذاری ها در برخی پروتکل های دیفای سولانا آنقدر افزایش یافت که بلاکچین نتوانست پاسخگوی همه آنها باشد . با سرعت سرسام آوری که سولانا در حال رشد است ، توانایی شبکه برای حفظ همه این پروژه های متنوع ، موفقیت آنها را رقم خواهد زد . همچون اکثر پروژه های رمز ارز، سولانا نیز تحت مالکیت و نظارت موسسه سولانا است. شاید به این دلیل باشد که سولانا هنوز در حالت بتا است. برای دسترسی به این قابلیت، روی گزینه ای که به شکل دو فلش در پایین افزونه قرار گرفته کلیک کنید. در اینجا بهتر است تیک گزینه ” auto approve transaction” در پیغام را بزنید و روی “Connect” کلیک کنید.

سولانیوم ارز دیجیتالبرای اتصال کیف پول فانتوم به ریدیوم، روی گزینه “Connect” (سمت راست، بالای صفحه ریدیوم) کلیک کنید تا یک لیست ظاهر شود. این امر به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون برداشت پول از مزارع با عملکرد دیگر بلاک چین های لایه 1 ، در مورد نحوه اجرای پروتکل و مزرعه سولانا رأی دهند . این لیست شامل اسامی کیف پول های پشتیبانی شده است که فانتوم اولین مورد است. اما نکته مثبت در مورد ریدیوم این است که اگر حتی کمی بعد از عرضه اولیه، توکن خریداری کنید، احتمال رشد قیمت آنها بیشتر است. نکته منفی در مورد سولانیوم این است که پروژه های معرفی شده در آن به خوبی بررسی نشده اند. تعداد کل توکنهای این پروژه ۱۰۰ میلیون عدد است که هنوز آزادسازی و عرضه به صرافیها رخ نداده.